Kurumsal

Firmamız Hakkında

Ekip Ebatlama Firması 2020 Yılında İstanbul Başakşehir İkitelli Keresteciler Sanayi Sitesinde hizmet vermeye başlamıştır. Sahasında uzman, sertifikalı personeliyle siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Başlıca Hizmetlerimiz : Ebatlama, PVC Bantlama, Minifix, CNC, Eğrisel Bantlama, PVC Kaplamalar, Ahşap Kaplamalar, Kenar Bantlama, Ahşap Ürünler, Ahşap Kesme Makinası, Kenar Kaplama, Lazer Kesim, Kapak Kordonu, Kapak Motifi, 45 Derece Kesim, Mutfak Dolabı, Banyo Dolabı, Dekorasyon, İç Mimari, Tasarım, Proje, Portmanto, Sürgü Dolap, Dikey Delik İşlemi, Yatay Delik İşlemi, Ofis Mobilyaları, Vitrin Dekorasyon konularında siz değerli müşterilerimize 24 saat hizmet vermekteyiz.


Vizyonumuz

Ulusal ve Uluslararası alanda ileri teknoloji ve mühendislik gücümüzle Dünya’ya, Türkiye’ye ve çalıştığımız kurum ve kuruluşlara değer katan, güvenilir, öncü ve lider kuruluş olmak.

Misyonumuz

İnsanların yaşamlarını zenginleştiren ve ahşap sektöründe hizmet veren firmalara üretim yapıp, kendi ürün ve tasarımlarıyla dünyaya ilham vermek.

Bize Ulaşın

İkitelli OSB Ziya Gökalp Mahallesi Keresteciler Sanayi Sitesi
27. Blok No: 1-3
Başakşehir
İstanbul, 34306

%d blogcu bunu beğendi: